
Een dagje naar het strand op vakantie of in eigen land is natuurlijk heerlijk. Maar soms is het wel een gedoe met dingen meenemen of bijvoorbeeld je spullen laten liggen wanneer je gaat zwemmen.
Daarom staan in deze blog slimmigheidjes centraal die je mee kunt nemen of gebruiken wanneer je naar het strand gaat.
Kluisje / fles voor spullen

Wat ik zelf altijd lastig vind wanneer ik naar het strand ga is je spullen achterlaten wanneer je gaat zwemmen. Want je hebt vaak je mobiel bij je en bijvoorbeeld geld.
Daar heb je hele handige dingen voor zoals een strandkluisje of een zonnebrand fles waar je, je spullen in kan doen.
Zonne-energie oplader

9 van de 10 keer is het natuurlijk lekker zonnig wanneer je naar het strand gaat. Daarom zijn de zonne-energie opladers ideaal om mee te nemen naar het strand.
Opvouwbare strandmatten

Een paar uur op een handdoek liggen is natuurlijk helemaal niet erg maar het kan wel lekker zijn wanneer je iets meer comfort hebt en bijvoorbeeld een lekker rugsteuntje hebt.
Veel liefs,
Lotte
