You seizoen 3

Voor wie nog niet gestart is met de serie “You” zou ik toch maar snel Netflix aanzetten! Deze serie die inmiddels bestaat uit 3 seizoenen en waarvan seizoen nummer 4 in de maak is, is een must see!

Seizoen 3 gaat verder waar seizoen 2 geëindigd is en boy ook dit seizoen heeft weer een totaal andere wending dan gedacht!

Joe en Love gaan hun leven opnieuw starten en ditmaal met hun pasgeboren baby. Alles lijkt goed en rustig te verlopen tot daar toch weer een fascinatie van Joe bij komt kijken. Vanaf dat moment gaat alles downhill.

Vanaf moment één ben ik “hooked” en ik moet zeggen dat ik dit toch wel het meest toffe seizoen vind. Juist omdat de serie wat nieuwe wendingen aan neemt en niet verloopt zoals je zou verwachten.

Dus mocht je nog niet weten welke nieuwe serie je op wilt zetten dat zou ik zeggen start met de serie “You”.

Veel liefs,

Bibi

Geef een reactie