Coco & Eve review

Een aantal weken geleden bestelde ik twee producten van het merk Coco & Eve. Een scrub en een Body Moisture Whip. Daarnaast had ik er ook een scrub handschoen bijbesteld om de scrub extra goed haar werk te laten doen.

Ik heb best wel lang getwijfeld over deze aankoop omdat ik de producten van Coco & Eve behoorlijk prijzig vind. Dus in deze blog beantwoord ik met alle liefde de vraag of de producten van Coco & Eve je geld waard zijn.

Bali Buffer Sugar scrub

Dit is een scrub die de huid goed zou moeten exfolieren. Daarnaast bereid het je huid voor op bijvoorbeeld ontharen of een zelfbruiner.

Zelf gebruik ik een scrub voor mijn lijf voordat ik mijn benen ga scheren voor een beter resultaat en om de rest van mijn lijf lekker zacht te maken.

Wat ten eerste heel erg opvalt is de aardbei achtige kleur en de ontzettend zoete geur. Naar mijn smaak iets te zoet.

Maar samen met de handschoen is deze scrub heel fijn in gebruik en je krijgt er een zijde achtige huid van.

Mocht je twijfelen over dit product bestel dan eerst de travel size zodat je deze kan uitproberen.

Body Moisture Whip

Dit is een hele dikke bodycream die de huid extra stevig moet maken en heel diep hydrateren.

Dit merk je gelijk aan de textuur van dit product. Want als je de pot op zijn kop houdt zal er niks uitvallen.

Deze geur is ook best wel sterk maar vind ik veel lekkerder in vergelijking met de scrub.

De bodycream smeert ondanks de structuur vrij makkelijk uit maar heeft wel even tijd nodig om in te trekken maar hydrateert de huid wel goed.

Persoonlijk vind ik dit product te duur voor wat je ervoor krijgt. Het is een fijn en goed product maar bij bijvoorbeeld de Etos vind je producten met hetzelfde resultaat voor een lager bedrag.

Gebruiken jullie producten van Coco & Eve?

https://eu.cocoandeve.com

Veel liefs,

Lotte

Geef een reactie