
Oké het weer in Nederland lijkt de komende week niet echt top te worden, maar die zomer gaat echt wel komen en hopelijk wordt dit een mooiere als vorig jaar!
In onze Fabulous Friday wil ik jullie vandaag wijzen op de toffe (en nieuwe) swimwear collectie van de Zara Home! Sowieso ben ik een enorme fan van deze winkel en is hun thuis collectie vrijwel altijd mooi, maar deze badkleding collectie is to die for!
De kleuren zijn heel basic en daar houd ik van! Zwart, wit en bruin is wat je veelal ziet.

Wat mij zo aanspreekt aan deze collectie zijn niet alleen de kleuren, maar ook de “simpele” designs! Geen poespas en erg strak ontworpen.

Een fijne omslagdoek voor wanneer je even een drankje op het terras gaat doen!

Een super fijne strandtas! Altijd handig om te hebben en ik moet zeggen dat ik zo’n tas prefereer boven een mand, want daar komt zo snel zand in en zit alles onder!
Nu nog hopen dat we weer een zo goed als “normale” zomervakantie kunnen hebben!
Veel liefs,
Bibi
