Unieke Nederlandse accomodaties

Dit jaar is natuurlijk niet normaal en waarschijnlijk gaan al onze vakantie plannen er ook heel anders uit zien. We weten namelijk nog niet of en wanneer we weer naar het buitenland mogen reizen. En ook al mogen we dat straks weer, willen we dat dan al gelijk gaan doen?

Daarom een heel goed moment om eens te gaan kijken naar leuke Nederlandse mogelijkheden want die zijn er genoeg!

Waterlodges op het Veerse Meerluxe-waterlodge-slapen-op-het-water-11-1024x683

Bij dit plaatje wil je toch gelijk je koffers pakken en hier heerlijk genieten van het mooie weer en het water?!

Deze super leuke drijvende accomodaties vind je dus in Zeeland en de prijs is €79 per nacht.

https://supertrips.nl/waterlodges-op-het-veerse-meer/

Natuurhuisje in het bos
Stayokay Apeldoorn

Do I need to say more? Dit huisje is toch TE leuk? Ik zie mezelf hier dus al helemaal zitten met een wijntje en wat lekker op de bank terwijl je fijn naar buiten kunt kijken. Ook met minder weer is dit een super leuke optie!

De prijs per nacht is €149,00.

https://supertrips.nl/natuurhuisje-in-het-bos/

Boomhut drouwenerzand
drouwenerzand-slapen-in-een-boomhut5-1024x683

Een boomhut is met kinderen natuurlijk al fantastisch. Maar wanneer je het interieur van deze boomhut hebt gezien zul je net als ik gaan overwegen om fulltime in een boomhut te gaan wonen. Want het is allesbehalve ”camping achtig” met een luxe keuken en mooie meubels.

De prijs per nacht is €195

https://supertrips.nl/boomhut-drouwenerzand/

Haagse Strandhuisjes
Strandhuisje-kijkduin6-1024x512

Voor het ultieme vakantie gevoel moet je natuurlijk een strandhuisje huren. Het lijkt mij dus super leuk en fijn om nadat je wakker bent geworden met een koffie op het terras te gaan zitten in de zon en met uitzicht op zee. Beter wordt het niet!

De prijs is ook nog eens heel leuk met €60 per nacht.

https://supertrips.nl/haagsestrandhuisjes/

Veel liefs,

Lotte

Ducth Gigil tekst

 

Geef een reactie