
Al een aantal jaren is het Rijksmuseum een klant van mijn werk en van mij. Maar helaas was ik nog nooit in het Rijksmuseum geweest. Het kwam er gewoon niet van. Super zonde natuurlijk want het Rijks is zo ontzettend mooi.
Daarom was de nieuwe tentoonstelling Caravaggio – Bernini de ideale aanleiding om het Rijksmuseum een keer te bezoeken. En dat buiten openingstijd en in de avond. Super magisch en mooi natuurlijk!
De tentoonstelling Caravaggio – Bernini staat in het teken van de Barok uit Rome en alle onderdelen van deze kunst stroming.
In de tentoonstelling vind je super veel mooie schilderijen en echt de meest bijzondere beelden. De beelden waren echt buiten proportioneel mooi. Ondanks dat ze van steen zijn gemaakt ogen ze super zacht, soepel en mooi.
Daarnaast draait het bij veel schilderijen ook om echtheid en niet om alleen maar mooie beelden maar komen er dus ook voor het eerst gruwelijkheden in beeld.
Wat mij betreft is deze tentoonstelling een hele goede reden om (weer) een keer naar het Rijksmuseum te gaan.
Het Rijksmuseum is op dit moment gesloten vanwege de Corona maatregelen.
http://www.rijksmuseum.nl/nl/caravaggio-bernini
Liefs,
Lotte