
Laatst heb ik voor het eerst de winkel van Free People op de Negen Straatjes in Amsterdam bezocht en wauw wat is dit een fijne winkel en wat een mooi merk!
Free People is een Amerikaans merk, oorspronkelijk werd het merk en de naam al in 1970 opgericht maar toen werd het al snel veranderd in Urban Outfitters, ons allemaal niet onbekend natuurlijk.
Vanuit een Private Label werd Free People herboren en werd een eigen merk. Een merk dat staat voor vrouwelijk, moed en energie. En deze kernwoorden en waarden zie je ook echt terug in de collecties van Free People.
Ik vind persoonlijk dat Free People zich met hun producten en stijl onderscheid van alle anderen grote winkelketens waar de meeste van ons vaak shoppen en dat is een hele fijne en frisse wind. Want er allemaal hetzelfde uitzien is natuurlijk ontzettend saai!De winkel is absoluut de moeite waard voor een bezoekje wanneer je in Amsterdam bent maar je kan natuurlijk ook lekker online shoppen!
Ik heb in ieder geval een van mijn nieuwe favoriete winkels gevonden! En daarom ook een paar favorieten van mij uit de huidige collectie:




Liefs,
Lotte